Dubové podlahy

Kategórie produktov

Podkategórie

Produkty

Originálny dizajn, tepelný komfort či skvelá akustika – to je len niekoľko faktorov, prečo sú dubové podlahy populárnou voľbou mnohých Slovákov a Sloveniek.

Vysoká kvalita dreva v kombinácii s precíznym remeselným spracovaním sú taktiež dôvodmi, prečo sú dubové podlahy v súčasnosti mimoriadne žiadané.

Dubové podlahy od nás sa vyplatia. Prečo?

– Sú vyrobené zo špičkových dubov, ktoré sú charakteristické pevnosťou, odolnosťou a stabilitou – a tieto vlastnosti na seba preberajú aj naše dubové podlahy.

– Drevo je šetrne spracované a sušené, s ohľadom na uchovanie pôvodných látok – následne dochádza k jeho lepeniu a sušeniu s dôrazom na zachovanie požadovanej hodnoty vlhkosti. To prispieva k trvácnosti a výborným akustickým vlastnostiam dubových podláh, ktoré v spojoch nespraskajú. Obzvlášť v panelákových bytoch ceníte tlmený zvuk krokov.

Dubové podlahy si uchovávajú tvarovú aj rozmerovú stabilitu. Neexpandujú, nezrážajú sa ani nekorýtkujú.

– Skvelá tepelná vodivosť vďaka  vyššej hustote dubového dreva.

Dubové podlahy máme vo viacerých modelových a rozmerových prevedeniach. Chceli by sme upozorniť aj na masívne a vrstvené dubové parkety, ktoré sú taktiež súčasťou nášho sortimentu. Sme presvedčení, že aj vy oceníte ich úžasné kvalitatívne vlastnosti.

Čo ešte hovorí v prospech dubových podláh?

– originalita riešenia vyplývajúca z dreva ako prírodného materiálu,

– ekologická a zdravotne nezávadná voľba,

– nenáročná údržba,

– tepelná pohoda,

– jednoduchá opraviteľnosť a možnosť renovácie.

Dubové podlahy sú príjemné na dotyk, vďaka čomu si budete doslova užívať každý jeden krok.

Ako si mám vybrať dubové podlahy?

Odpoveď je jednoduchá – nech rozhodnú vaše zmysly – hmat, zrak a sluch. To znamená, že dubové podlahy by mali lahodiť vašim očiam a spolu s ostatným zariadením vytvoriť moderný a praktický interiér, v ktorom sa budete cítiť útulne a príjemne. Našťastie pre vás, dubové podlahy máme v štýlových dizajnových prevedeniach, ktoré nechávajú vyniknúť prírodné čaro dreva. V závislosti od hustoty dreva sú dubové podlahy schopné prirodzene udržiavať teplo.

Nezabúdajte, že dubové podlahy budú plniť svoj účel len vtedy, ak budú správne položené a nainštalované. Aj to totiž ovplyvňuje ich akustiku, stabilitu či mäkkosť došľapu.

Uvedomujeme si, že výber podláh nie je jednouchým rozhodnutím. Preto vám – našim zákazníkom ponúkame odborné poradenstvo. Pozorne si vypočujeme vaše predstavy, požiadavky a očakávania a na základe toho vám ponúkneme dubové podlahy, parkety či iné riešenie, ktoré bude doslova šité na mieru vašim podlahám. Taktiež vám poradíme, ako dubové podlahy či parkety ošetrovať a udržiavať. Aj vďaka tomu sa stanú neodmysliteľnou súčasťou interiérov po desaťročia.

Okrem drevených schodísk ponúka naša firma Stillwood, s.r.o. aj široký sortiment ďalších drevených výrobkov, ktoré môžu vynikajúco doplniť váš interiér či exteriér. V našej ponuke nájdete stromčekové parkety, ktoré sa vyznačujú jedinečným vzorom a eleganciou, drevené terasy, ktoré dodajú vášmu vonkajšiemu priestoru prirodzený vzhľad a komfort, drevené fasády, ktoré zabezpečia nielen estetický vzhľad, ale aj izoláciu a ochranu vašej budovy a drevené schodiská, ktoré vnesú do vášho domova prírodný šarm a trvanlivosť. Každý z našich produktov je vyrobený s dôrazom na kvalitu a detail, aby splnil aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

ikona - PRÍRODNÉ MATERIÁLY
Prírodné materiály
ikona - VYSOKÁ KVALITA V DOSTUPNÝCH CENÁCH
Vysoká kvalita v dostupných cenách​
Viacgeneračné podlahy​
ikona - individuálny prístup pri výbere podlahy a ich realizácie​
Individuálny prístup pri výbere podlahy a ich realizácie​
ikona - IMPORT A DISTRIBÚCIA
Import a distribúcia