Dabex Flooring

Kategórie produktov

Podkategórie

Produkty

DABEX

Už viac ako pol storočia nás prírodné krásy inšpirujú pri dosahovaní najvyšších štandardov. Naše produkty sú vytvárané s mimoriadnou starostlivosťou a plným zapojením kvalifikovaného personálu. Zaisťujeme, že naše výrobky boli mimoriadne spoľahlivým riešením, ktoré nám umožňuje užívať si ocenenie našich klientov. Krásna drevená podlaha je preto dlhodobou investíciou a často na celý život. Sme rodinná spoločnosť s dlhou históriou, ktorá od 55 rokov pestuje tradície vo výrobe drevených podláh a kombinuje ich s modernými trendmi v interiérovom dizajne. Drevené podlahy DABEX sú prírodným produktom – kvintesenciou najnovšej technológie a dlhoročnými skúsenosťami. Naše heslo je: „Dobrá podlaha je nevyhnutná.“

Našim prvoradým cieľom je rešpektovanie životného prostredia a preto sme otvorení otázkam ekológie a starostlivosti o ne. Používame 100% drevo vyťažené iba z kontrolovaných a certifikovaných lesov vrátane lesov pod FSC. To znamená, že surovina, z ktorej vyrábame naše vysoko kvalitné podlahy pochádza z lesov, ktoré zodpovedajú politike lesného hospodárenia. Tieto pravidlá stanovujú členovia spoločnosti FSC, ktorá rovnako ako spoločnosť Dabex riadi dobro životného prostredia a dobro života a fungovania v komunite.

V oblasti interiérového dizajnu existujú riešenia, ktoré sú viac či menej vhodné pre konkrétne interiéry. Dvojvrstvové parkety sú skvelá alternatíva pre majiteľov malých či veľkých interiérov, ktorí sa rozhodli pre podlahové kúrenie. Vhodne umiestnená parketa opticky zväčšuje miestnosť a dvojvrstvová štruktúra vytvorí dokonalé spojenie s touto vykurovacou technológiou. Všeobecne platí, že takáto podlaha bude dobre fungovať v akejkoľvek miestnosti a podľa toho, ako individuálne prvky budú usporiadané, miestnosť môže nadobudnúť diferencovanú vizuálnu farbu.

Olejované alebo lakované? Ponuka je veľmi široká, čo sa týka štruktúry, farieb aj dreva druhov. Je zrejmé, že výber môže byť zložitý. Unikátny drevený obrázok načrtnutý prírodou, v kombinácii s pozoruhodnou povrchovou úpravou urobí každú izbu príjemnou a jedinečnou.

Hlavnou výhodou podlahového kúrenia je rovnomerné rozloženie teploty v celej miestnosti. Výhody podlahového vykurovania:

– priaznivé vertikálne rozloženie teploty

– neviditeľné radiátory

– vyššia vlhkosť

– modernosť a ekológia

Okrem toho stojí za zdôraznenie, že podlahové kúrenie je veľmi dobrým riešením pre vykurovanie vysokých miestností. Konvekčné kúrenie spôsobuje stúpanie a hromadenie teplého vzduchu pod stropom, čo spôsobuje straty. Zatiaľ čo podlahové kúrenie udržuje teplotu od podlahy a vyššie až po vašu hlavu, kde je potrebné teplo. Populárne riešenie vykurovania, ako je podlahové kúrenie, si vyžaduje náležitú prípravu konštrukcie výtoku a malo by byť plánované vo fáze projektovania budovy. Tento typ systému povrchového vykurovania zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla v miestnosti, dosiahnutie najpohodlnejšej teploty presne tam, kde ju potrebujete.

Drevo z ktoré sú naš parkety vyrábané na 100%, pochádza z osvedčených lesov vrátane lesov zahrnutých do programu FSC. Táto organizácia sa stará a určuje čo je výhodne z pohľadu lesného hospodárstva, a to zaručuje, že zákazníci, ktorí sa rozhodnú kúpiť naše výrobky, nielen že neprispievajú k degradácii lesov, ale spolu s nami sa o lesy starajú.

Drevené podlahy Multiply sú vyrobené ekologicky z dreva najvyššej kvality. Oleje a laky ktoré sú používané, neobsahujú škodlivé chemikálie.

Katalógy

Multiply

ikona - PRÍRODNÉ MATERIÁLY
Prírodné materiály
ikona - VYSOKÁ KVALITA V DOSTUPNÝCH CENÁCH
Vysoká kvalita v dostupných cenách​
Viacgeneračné podlahy​
ikona - individuálny prístup pri výbere podlahy a ich realizácie​
Individuálny prístup pri výbere podlahy a ich realizácie​
ikona - IMPORT A DISTRIBÚCIA
Import a distribúcia